Telefon+90 544 2838074
E-Postainfo@ritashipping.net
Çalışma Saatleri09:00 - 18:30
FİYAT TEKLİFİ
Almanya Nakliye

Almanya Nakliye


Almanya Nakliye

Firmamız Almanya Türkiye arasında lojistik hizmetlerini profesyonel olarak vermeye çalışmaktadır. Almanya Türkiye dış ticareti en yüksek seviyelerde seyrederken bizde buna lojistik destek ve hizmetlerimizi en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz. Bir müşteri titizliğinde lojistik organizasyondan, gümrüklemesine ve teslimata kadar tüm süreçleri inceden inceye hesap ederek müşteri memniyetini en yüksek seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Almanya Türkiye nakliyeleri ve Almanya Transit üçüncü ülke taşımalarında verdiğimiz hizmetler, 1 palet kargodan 1000 tona kadar her türlü kargolar için aynı özeni gösterip, farklı tür malzemeleride taşıyabilmektir, bunun için Almanya ofisimiz, diğer acenta  ve profesyonel ekibimiz her zaman özenle çalışıp, gerekli hesapları, hazırlıkları yaparak hizmeti tamamlarlar.

Almanya nakliyelerimiz de Karayolundan ; Komple karayolu tır taşımaları, Karayolu parsiyel taşımaları ve özellikli yükleri taşıyoruz.

Parsiyel nakliyeler de Almanya nakliyesinin önemi Almanya dünyanın en büyük üreticilerinden biri olduğundan sürekli satmış oldukları mamullerin yedek parça ve ekipmanları taşınmakta ve Almanya parsiyel nakliyesini bir ihtiyac haline getirmektedir. Almanya Parsiyel taşıma için depolama hizmetide verilmekte ve kargoların gerektiğinde depolara çekim işlemini vermetedir.

Ağır nakliye ve özel taşımalarımızda Almanya nakliye ayrı bir yer tutmaktadır çünkü bir çok büyük iş makinası üretici Almanya’da bulunmaktadır. Bundan dolayı Almanya’dan özel  nakliye yapılması gerekmetedir, firmamız Almanya ağır nakliye ve Almanya özel taşımalarını başarı ile hem Türkiye’ye hemde Almanya’dan Iran, Irak, Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Tacikistan’a aktarmalı ve aktarmasız olarak yapmaktadır.

Kendi yürüyebilen lastikli ve paletli iş makinalarını, özel yapım makinaları Almanya Türkiye arasında RORO taşımacılığınıda organize ederek fiyat avantajı sağlamaktadır. Almanya Türkye RORO taşıması yapılırken iç nakliyeleri de organize ederek komple paket hizmet vermektedir.


Almanya Parsiyel Nakliye Servisi

Almanya Türkiye ticaret hacmi ülkemiz için birinci sıradadır. Almanya dünya da en fazla   ihracat yapan ülkesidir çünkü markalaşmış bir çok sanayi devi Almanya kökenlidir. Almanya özellikle sanayi alanında geniş ve çok yüksek rakamlara ulaşan bir üreticidir.

Almanya önce mamul madde satar, daha sonra sattığı malzemelere ihtiyaç duyulan yedek parça ve parçalarını satar.

Almanya nakliyeleri de bu yüzden çok önemlidir. Çünkü alınan bir makinanın lazım olan bir parçası yine  orijinal Almanya’dan karşılandığı için hızlı ulaşması gerekir.

Almanya nakliyesinde havayolu, karayolu, denizyolu, demiryolu kullanılmakta ve problem yaşanmamaktadır.

 Almanya parsiyel nakliyeleri de mecburen ön plana çıkan ve ekonomik bir taşıma şeklidir. Çünkü kullanılan yedek parçalar, ara malzemeler gibi küçüp çaplı mecburi alımlara parsiyel taşınarak ekonomik hale getirilir.

Almanya parsiyel taşımacılığında her hangi bir sorun yol açısından ve taşıma açısından yoktur.

Almanya parsiyel nakliyeleri her hafta düzenli gidişli, dönüşlü yapılmaktadır ve bazı durumlarda haftalık servisler ikiye çıkarılmaktadır.

Almanya parsiyel nakliyelerinde taşımaya uygun yedek parça, tekstil, yanıcı maddeler…. gibi taşımaya müsait her kargo taşınabilmektedir.

Almanya karayolu parsiyel taşımacılığında Almanya Türkiye  arası yol süresi 7-9 gün dür. Aynı şekilde Türkiye Almanya taşımaları da aynı sürelerde teslimatlar yapılmaktadır.

Almanya parsiyel nakliyesinde  karayolu en çok tercih edilen moddur, Almanya havayolu parsiyel nakliyesi hacim ve kg az olan çok hızlı gerekli yükler için tercih edilmektedir.

Almanya parsiyel nakliyesi yapılırken, Almanya’nın alan olarak büyük olmasından dolayı bazı kargolarda fiyat artışı Almanya’da iç nakliyenin pahalı olmasından kaynaklanmaktadır.

Almanya nakliyesinde ihracat ve ithalat evraklarında ekstra evrak ve doküman gerekli değildir. Avrupa Birliği kriterleri içinde olduğu için dış ticaret dokümanları çok sadedir.

Almanya parsiyel nakliyeleri diğer ülkelerde olduğu  gibi hacim ve ağırlık üzerinden fiyatlardırılması yapılmaktadır.

Parsiyel kargo fiyatı sorulurken mutlaka; ambalajın özelliği, üst üste konulup konulamayacağı, teslimat adreslerinin doğru verilmesi, ambaj ölçülerinin doğru verilmesi ve taşınacak malzemenin özelliğinin belirtilmesi gereksiz zaman kaybı ve gereksin harcamaların önüne geçmiş olur.

Almanya karayolu parsiyel taşımacılık sistemi son derece düzenli ve hızlıdır.

Firmamız Almanya lojistik faaliyetlerinde çoklu çözüm üretebilme yeteneğine sahip az sayıda firmadan biridir.